Hakkımızda
Elkatmış Ailesi 1960 yılında Hacı Zeki Elkatmış tarafından kurulan toptan gıda,nalburiye,hırdavat mağazası ile ticarete başlamış ve aynı zamanda plastik pazarlamasını da yapmıştır.

Plastik film mamüllerine hızla artan talep karşısında 1977 yılında Eminönü Hasırcılar cad. No:95 te ilk mağazasını açtı.6 Ay sonra Bayrampaşa Ayrancı Sanayi Sitesinde imalata başladı.1980 yılında Eminönü’nde ikinci mağazasını açtı.1983 yılında Merter Keresteciler Sitesin de 3500 m2 lik bir binaya imalatını taşıdı.1989 yılında Büyükçekmece Kıraç Sanayi Sitesinde 20.000 m2 kapalı alanı olan ikinci fabrikasını kurdu.Bugün iki mağaza ve iki fabrikadan kurulu Zeynel Plastik San. Tic. Ltd. Şti.’nin günlük mal üretimi 50-60 tondur.Başarılı yönetim ve yenilikçi anlayışı büyüyen,güçlü mali yapısıyla bir dünya şirketi olmaya adaydır.Çalıştığımız firmalarla ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulamayı, Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla kaliteye önem vermeyi, yaratıcılık ve müşteriye verilen sözlerin arkasında durmayı kendisine hedef edinmiştir.Bundan dolayı 35 yıldır bu sektöre hizmet verip ayakta durmayı başarmıştır….
Kaliteli Hizmet Anlayışı

Şirketimiz müşteri odaklı yönetim sistemini benimsemekte ve
hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin istenilen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli olarak yönlendirebilmektedir.

Sektöründe Lider Firma

Yaratıcılık Şirketimizin Başarı için en temel özelliğidir, firmamızda var olan her görüşün tartışılmasına fırsat tanıyan sistemimiz bizlerin değişen koşullara adapte olmamızı sağlamakta ve başarımızı sürekli kılmaktadır.